Vai vēlaties saņemt labāko pieredzi izmantojot mājaslapu? Piekrītiet mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai.

Papildus pakalpojumi

Pakalpojumu klāsts

1. «Airport Service»


2. Automobiļu, jahtu un motorlaivu transfērs

3. «Pick Up – Drop Off»


4. Automobiļu un sezonas riepu glabāšana

5. Tehniskās apskates CSDD veikšana


6. Apdrošināšanas pakalpojumi


7. Automobiļu noma


8. Personīgā autovadītāja pakalpojumi


9. Automobiļu iegāde un tirdzniecība


10.Tehniskā apkalpošana un remontdarbi


11.«Fast Lane Service»

12. Automazgātavas pakalpojumi


Citi pakalpojumi un konsultācijas

 1. «Airport Service»

Pakalpojums «Airport Service» ir ideāli piemērots kā darījumu braucieniem, tā arī gadījumos, kad dodaties ceļojumā ar ģimeni vai ierodaties atpūsties Latvijā.

Ja ieceļojat un Jums ir nepieciešams īstermiņa auto noma (ar vai bez personīgā vadītāja), pakalpojums «Airport Service» nodrošinās Jums labāko nomas automobiļu piegādi tieši uz lidostu.

Savukārt, ja esat auto īpašnieks, izvēloties pakalpojumu «Airport Service», m;usu partneri parūpēsies par pilnu servisu Jūsu auto, kamēr Jūs izbaudāt pelnīto atpūtu. Atgriežoties no ceļojuma, Jūsu auto – lieliskā tehniskā stāvoklī un teicamā izskatā, sagaidīs Jūs tieši lidostā vai organizēsim Jums ērtu transfēru uz autocentru pēc Jūsu auto.

2. Automobiļu, jahtu un motorlaivu transfērs

Automobilis noteikti ir viens no lieliskākajiem transportlīdzekļiem, ar kuru ērti un komfortabli doties ceļojumā. Brīžos, kad Jums ir svarīgi nezaudēt laiku, ko citādi nāktos pavadīt pie auto stūres, ietaupīt līdzekļus, kā arī saglabāt sava auto vērtību, piedāvājam pakalpojumu «Transportlīdzekļu transfērs».

Mūsu partneri - speciālisti parūpēsies par to, lai Jūsu automobilis droši un savlaicīgi tiktu nogādāts no viena punkta pasaules kartē uz citu Jūsu norādītu vietu.

Transfērs tiek veikts, izmantojot treileri vai pieredzējušu autovadītāju, kas nodrošina saudzīgu un drošu Jūsu transportlīdzekļa nogādāšanu nepieciešamajā vietā.

Pakalpojums neaprobežojas tikai ar automobiļu transfēru! Nodrošināsim arī Jūsu motocikla, kvadricikla, burulaivas un motorkuģa transportēšanu.

 3. «Pick Up – Drop Off»

Pakalpojums «Pick Up – Drop Off Service» ļauj Jums viegli, ērti un droši nodot savu automobili tehniskai apkopei, diagnostikai vai remontdarbiem.

Mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai Jūsu auto savlaicīgi tiktu nogādāts kādā no mūsu sadarbības partneru autorizētajiem servisa centriem, un pēc nepieciešamo darbu veikšanas – atgriezts Jūsu noteiktā vietā un laikā.

Lai braukšanas prieks neapstājas pat tad, kad Jūsu automobilis atrodas servisā, piedāvājam uz īpaši draudzīgiem nosacījumiem izmantot autonomas pakalpojumu.

4. Automobiļu un sezonas riepu glabāšana

Pirms došanās ārpus Latvijas, parūpējieties par sava automobiļa drošību. Nododot to glabāšanā mūsu partnerim, Jūsu auto 24h diennaktī atrodas apsargātā autostāvvietā.

Savukārt pirms sēšanās pie sava auto stūres, augsti kvalificēti speciālisti novērtēs Jūsu automobiļa tehnisko stāvokli un nepieciešamības gadījumā veiks attiecīgus tehniskās apkopes darbus.

Izvēloties šo pakalpojumu, Jums vairs nebūs jāuztraucas par sezonas riepu savlaicīgu maiņu un to, kur tās glabāt līdz nākamajai sezonai. Speciālisti veiks riepu kvalitatīvu nomaiņu un, lai riepas kalpotu ilgāk, nodrošinās to glabāšanu atbilstošos uzglabāšanas apstākļos.  

5. Tehniskās apskates CSDD iziešana

Ja Jūsu personīgā klātbūtne automobiļa tehniskās apskates CSDD veikšanas laikā Jums nav būtiska, netērējiet savu vērtīgo laiku, kuru Jūs varat veltīt daudz patīkamākām lietām dzīvē. Šo darbību Jūs varat uzticēt mūsu sadarbības partnerim - speciālisti izdarīs to Jūsu vietā! 

Pēc tehniskās apskates, profesionāls autovadītājs nogādās automobili Jūsu norādītajā vietā, kamēr Jūs pilnvērtīgi esat pievērsies būtiskākām lietām.

6. Apdrošināšanas pakalpojumi

Lai uz ceļa Jūs vienmēr justos droši un būtu pasargāti no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi parūpēties par atbilstošu apdrošināšanu. Mūsu partneru piedāvātajā apdrošināšanas pakalpojumu klāstā ir ietverta gan OCTA, gan KASKO apdrošināšana.

Apdrošināšana, kas veikta Latvijas Republikā, darbojas visā Eiropas Savienības teritorijā. Jums tiks nodrošināts visizdevīgākais un  vispiemērotākais apdrošināšanas piedāvājums Jūsu automobilim.

Mēs ne tikai sekojam līdzi, lai Jūsu apdrošināšanas polise vienmēr būtu spēkā, bet arī nodrošinām pilna servisa apkalpošanu un sniedzam palīdzību ar apdrošināšanu saistīto jautājumu risināšanā, kā, piemēram, satiksmes negadījumu situācijās visā polises darbības laikā.

7. Automobiļu noma

Autonoma – tā ir Jūsu iespēja izbaudīt braukšanas prieku ar jaunu auto. bez raizēm par tā uzturēšanas izmaksām. Jūsu rīcībā īstermiņa (līdz 30 dienām) un ilgtermiņa nomā tiek piedāvātas dažādu ražotāju un modeļu automašīnas dažādās klasēs ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Mēs piedāvājam vairāk par transportlīdzekļa nomu. Sniedzot autonomas pakalpojumus, mēs patiesi cenšamies apmierināt visprasīgākā klienta vēlmes un attaisnot visaugstākās cerības.

Papildus labāko automobiļu nomai, mūsu partneri nodrošina arī personīgā autovadītāja pakalpojumus, nomas automobiļu piegādi uz lidostu (“Airport Service”) vai uz jebkuru citu vietu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

8. Personīgais autovadītājs

Personīgais autovadītājs – tas nav tikai cilvēks pie stūres. Tas ir pārbaudīts speciālists, pieklājīgs, labi audzināts, galants un punktuāls Jūsu sabiedrotais.

Mūsu partneru profesionālie autovadītāji kļūs par Jūsu uzticamajiem palīgiem visas dienas garumā. Viņi savlaicīgi un droši nogadās Jūs visos Jūsu maršruta pieturas punktos, kā arī mājās pēc ilgas darba dienas vai saviesīgā pasākumā noslēgumā.

Autovadītāji brīvi runā vismaz divās svešvalodās, labi pārzina Latvijas ceļus, ātri orientējas lielākajās Baltijas valstu pilsētās, kā arī zina galvenos tūrisma un biznesa objektus.

Personīgā autovadītāja pakalpojumus piedāvājam kopā ar nomas automobiļiem vai atsevišķi ar klienta transportlīdzekli.

9. Automobiļu iegāde un tirdzniecība  

Automobiļa iegāde ir patīkams notikums katra cilvēka dzīvē. Izveļoties šo pakalpojumu, Jums vairs nebūs jādomā̄ par to, kā vislabāk nokomplektēt Jūsu jauno automobili. Mušu partneri - specialisti ieteiks un piegadās Jums vispiemērotāko automobili tieši no autosalona, palīdzes noformēt iegādes dokumentus, līzingu, reģistrēt automobili Latvijā un apdrošināt to.

Papildus jaunu automobiļu tirdzniecībai mušu klientiem ir pieejami arī dažādu ražotāju un marku automobiļi ar nobraukumu (mazlietoti auto). Vienlaicīgi ar automobiļa iegādi, palīdzēsim Jums pārdot iepriekšējo automobili ar vislabākajiem nosacījumiem.

10. Tehniskā apkalpošana un remontdarbi

Tehniskā apkalpošana un remontdarbi ietver pilnu pakalpojumu kompleksu Jūsu automobilim. Mūsu partneri ir speciālisti, kas nodrošina nepieciešamos apkopes darbus ne tikai Jūsu privātajam auto, bet arī Jūsu uzņēmuma autoparkam, sākot no sezonas riepu maiņas līdz tehniskajām apkopēm, virsbūves u.c. remontdarbiem.

Visi pakalpojumi tiek sniegti kādā no mūsu sadarbības partneru autorizētajiem servisa centriem, tādējādi garantējot augstu kvalitāti veicamajiem darbiem.

Rezerves daļas Jūsu automobilim tiek mainītas tikai uz ražotāja oriģinālajām rezerves daļām.

11. «Fast Lane Service»

Lai ietaupītu Jūsu laiku, piedāvājam pakalpojumu «Fast Lane Service» - auto tehniskās apkopes darbi tikai 1 stundas laikā vienā no mūsu sadarbības partneru autorizētajiem servisa centriem.

Jūsu ērtībai servisa gaidīšanas laikā, klientiem piemērotā uzgaidāmajā zonā piedāvājam bezmaksas kafiju, jaunākos preses izdevumus, ātru un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu, kā arī izmēģinājuma braucienus ar jaunākajiem auto modeļiem.

12. Automazgātavas pakalpojumi

Lai auto pēc iespējas ilgāk saglabātu savu izskatu un vērtību, tam nepieciešama pareiza kopšana. Savlaicīga automobiļa mazgāšana un apstrāde ar aizsarglīdzekļiem aizsargā virsbūves krasas lakojumu no visdažādāko netīrumu iedarbības.

Īpaši saudzīgai automobiļa kopšanai mūsu partneru autocentros tiek izmantoti vienīgi augstas kvalitātes sertificēti mazgājamie līdzekli un pats mazgāšanas process tiek veikts ar rokam. Parūpēsimies par Jūsu automobiļa virsbūves, salona un motora nodalījumā tīrību, kā arī daļēju vai pilnīgu ķīmisko salona tīrīšanu.

Citi pakalpojumi un konsultācijas

Jūsu ērtībai un komfortam, kā arī lai taupītu pašu vērtīgāko – Jūsu laiku, mēs palīdzēsim Jums atrisināt visus ar automobiļiem saistītos jautājumus. Pat tik vienkāršus, kā, piemēram, “Kā ar sms palīdzību samaksāt par autostāvvietu Vecrīgā?”.