Vai vēlaties saņemt labāko pieredzi izmantojot mājaslapu? Piekrītiet mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai.

Pārdod dzīvokļus Lumiere Residence Rīgas klusajā centrā!

Melina Mališko

Nekustamo īpašumu īres un pārdošanas speciāliste. MG Estate.
GSM: + 37126632276, E-pasts: melina@mgroup.lv

Nosūtot ziņojumu, jūs piekrītat piekrītat Lietošanas noteikumiem
ID Kods: 5135
Pilsēta/rajons: Rīga / Centrs / Rūpniecības
Objekta veids: Dzīvoklis, 3 istabas
Ēkas veids: Renovēta ēka
Istabas: 2
Stāvs: 4/7 Lifts
Kvadratūra: 74,4 m2
Cena:
Pārdod:
390 000 EUR (5 270 EUR/m2 )
Būvniecības gads: 1910/2015
Kanalizācija: pilsētas
Ūdens: pilsētas
Apsaimniekošana: 1.40 Euro/m2
Internets
TV
Pārkings
Dzīva apsardze
Signalizācija
Domofons
Terase
Infrastruktūras apraksts: Lumiere Residence tā ir vairāk nekā vienkārši ēka. Celta 1910.gadā pēc slavena vācu meistara Artura Medlingera projekta. Art Nouveau stila ēka šodien ir pasaules mēroga piemineklis un Rīgas vēsturiskā centra daļa ir ieviesta vispasaules kulūras mantojuma JUNESKO sarakstā. 2013.gadā šis unikālais Jūgendsita arhitektūras piemērs piedzīvoja otru atdzimšanu: tika veikta renovācija, ļaujot saglabāt ēkas vēsturisko šarmu un nodrošināt komfortu tās iedzīvotājiem, ko nodrošināja mūsdienu tehnoloģijas.
Ēkas apraksts: Lumiere Residence ir izveidota unikālas arhitektūras un atmosfēras pārpildītajā Rīgas Klusajā centrā, kas ir pazīstams visā Eiropā. Šeit ir lieliski restorāni un kafejnīcas. Blakus atrodas kopti parki un dārzi ar skaistākajiem kanāliem un dīķiem, ar skaistām lapenēm un strūklakām, tikai dažu minūšu attālumā atrodas tūristus tik ļoti vilinošā Vecrīga, Daugavas krastmala ar jahtklubiem un mīļotā bohēmas Andrejsala. Klusa un atpūtai piemērota atmosfēra, kas vienlaikus atrodas pašā sirdī kultūras un ekonomikas centra lielākajā metropolē Baltijas reģionā- padara šo rajonu eiropeiski ērtu, mājīgu un prestižu dzīvošanai Rīgā.
Apraksts
Mūsdienīga un spilgta Lumiere Residence ar plašiem un izgaismotiem apartamentiem ar Jūgendstilam raksturīgiem augstajiem griestiem, plašiem logiem un gracioziem balkoniem. Dzīvot Lumiere Residencē ir tiešām gaiši!

Lumiere Residencē ir labiekārtoti 24 plaši un gaiši premium klases dzīvokļi, pašā augšā- 2 divlīmeņu penthaus dzīvokļi ar lieliem panorāmas logiem. Pazemē atrodas garāža un uzglabāšanas telpas, iedzīvotāju ērtībai ir ierīkots lifts uz dzīvojamajiem stāviem. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar apdari, jums tikai jāizvēlas kāda tā būs. Mūsu dizaineri ir izstrādājuši vairākus interjera variantus tieši šai ēkai- no autentiska art-deco līdz mūsdienu minimālismam. Izvēle ir jūsu ziņā.

Konsjerža serviss.

Papildus informācijas saņemšanai, lūdzu, sazinieties ar mums.

Atvērt karti

Kredīta kalkulators
Valūtu kalkulators

Melina Mališko

Nekustamo īpašumu īres un pārdošanas speciāliste. MG Estate.

Nosūtot ziņojumu, jūs piekrītat piekrītat Lietošanas noteikumiem